Medarbejdere

Anika Follmann
Landsleder
anika@buo.dk
Jesper Winberg
Sekretariatsleder
jesper@danskoase.dk
Jens Christian Olesen
Bogholder
jco@buo.dk
David Wanninger
Grafiker
david@danskoase.dk
Dorthea-Emilie Andersen
Kontorelev
de@buo.dk
Simon Schrøder-Thomsen
Konferenceteknik
simon@buo.dk
Merete Dalsgaard
Projektleder, BUOs familiearbejde
merete@buo.dk
Maria Winberg Morre
Projektmedarbejder, BUOs familiearbejde
Ida Päivinen Ellerbek
Eventmedarbejder, TuneUp
ida@buo.dk
Karoline Kurtzmann
Events, TeenTrack og PåskeOase
karoline@buo.dk
Maria Aagaard
Eventmedarbejder, TeenTrack
Sigurd Fausholt
Telemarketingmedarbejder
sigurd@buo.dk
Jonas Mathiesen
Eventmedarbejder, KonfiOase
jonas@buo.dk
Heidi Svendsen
Eventmedarbejder, Børn
heidi@buo.dk
Tobias Nielsen
Eventmedarbejder, Børn
tobias@buo.dk
Kathrine Wanninger
Kommunikationsleder
kathrine@buo.dk
Elisabeth Hejslet
Kommunikation: Video og sociale medier
Anne Hørlyck
Kommunikation: Video og sociale medier
Lis Abildtrup
Børnekonsulent
lis@buo.dk
Markus Tingleff
Eventmedarbejder, BeTween
markus@buo.dk
Kamilla Skovgaard Jensen
Eventmedarbejder, BeTween
kamilla@buo.dk